Про нас

Про компанію

«Парк-Готель» розташований в затишній, історичної, центральній частині міста, в парковій зоні, поблизу бізнес-центрів, архітектурних пам'яток, музеїв і виставкових залів. Будівля споруди 1830 року функціонувало як приватна ткацька фабрика на території садиби Карла Неймана. За архітектурно-художньої значущості та історичної цінності будівля класифікувався як цінна історична забудова, що передбачає збереження головного фасаду. 

Готельний комплекс приймає гостей з 2005 року. У 2012 році в готелі проведена повна реконструкція. Готель задумана і спроектована в стилі бутика-готелю з вишуканим інтер'єром, з використанням ексклюзивних елементів декору і авторських флористичних композицій. 

До послуг гостей 34 комфортабельних номерів, що відповідають міжнародним стандартам. З них: 4 затишних одномісних номери категорії "Single", 10 покращених стандартних номерів категорії "Single Superior", 16 затишних номерів категорії "Business-class" (BDL / TWIN), 3 просторих номера "Junior Suite" і двокімнатний номер "Suite" .Номери оснащені міжнародним телефонним зв'язком, Інтернет, готельним кабельним телебаченням, системою кондиціонування, сучасною системою охорони і протипожежної безпеки.

Для організації та проведення бізнес зустрічей, конференцій «Парк-готель» має в своєму розпорядженні конференц-залом (місткістю до 100 чоловік). Бізнес ланчі, кава паузи, фуршети, неформальні ділові зустрічі Ви можете провести в ресторані «Апрель». Розслабитися після важкого робочого дня можна, відвідавши SPA зону. 

Створення атмосфери комфорту, домашнього затишку, індивідуальний підхід до кожного гостя, привітність персоналу і виняткова конфіденційність - відмінні риси нашого готелю. 


Галерея


Задати питання
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.