SPA

SPA
Задати питання
Хочете дізнатися більше? Запитайте нас!

  Наша лазня-це справжня російська лазня і фінська сауна в Дніпрі. Ціна відвідування російської лазні складе 400 грн./год. Ціна Фінської сауни 350 грн./год. Вибравши російську баню, Ви зможете зануритися в атмосферу банного духу, насолодитися густим м'яким паром і відмінно пропотіти. Розслабитися від високої температури в парній і підбадьоритися прохолодним душем. У російській лазні повітря заповнюється насиченою водяною парою, температура «туманного» повітря піднімається до 60-90 ° С. Парне відділення обладнане лавками, розташованими на різній висоті від підлоги: чим вище, тим гаряче. При відвідуванні російської лазні посилюється кровообіг в шкірі, підшкірній клітковині, прискорюється обмін речовин, відкриваються пори, виводяться токсини - йде очищення шкіри і організму в цілому. Як результат - підвищення витривалості, працездатності, опірності організму до простудних захворювань. А так же Вам запропонують запашну трав'яний чай, так само можна зробити замовлення по меню з нашого бару «MUZA». Відмінність фінської від російської лазні в першу чергу у вологості повітря. Сауна - рідна сестра російської парної лазні (до речі, «сауна» в перекладі з фінського якраз і означає «лазня»). Прародителькою російської лазні і сауни є одна і та ж зроблена з колод хата, що нагрівається «по-чорному».

   Сухе повітря сауни, має менші теплопровідність і теплоємність, дозволяє піднімати температуру в сауні до 90-100 ° С. В результаті охоплення теплом в сауні більше і в цьому її перевага. Однак протиставляти сауну російській лазні не слід - адже як російська парна лазня, так і сучасна модернізована сауна, може бути однаково легко налаштована на будь-який бажаний температурний і вологісний режим.

  Висока температура сауни впливає на механізми терморегуляції людини, тісно пов'язані з життєво важливими органами і системами. Під впливом тимчасового перегрівання (гіпертермії) змінюються всі функції організму - кровообіг, дихання, властивості крові, виділення і обмін речовин і ін. Контраст в температурі (гаряче і холодне повітря, вода, пар, сніг) посилює вплив на механізми терморегуляції, а через них на багато важливих функцій організму. Дуже низька вологість (менш 15%) сприяє великому потовиділенню і, отже, звільнення від різних шлаків, що утворюються в ході обміну речовин.

  Так само можна скористатися послугами масажиста і банщика. Відвідавши нашу баню Ви зміцните своє здоров'я, приємно проведете час з друзями і насолодитеся легким паром в атмосфері банного духу.


Галерея


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.